ISI VE SES YALITIMI

Isı ve ses yalıtımı konusunda TS standartlarına uygun ve CE belgeli yalıtıma sahip Prefabrik ve Hafif Çelik Konstrüksiyon yapılar; kullanım konforu yanı sıra enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Prefabrik ve çelik yapılı evlerin yapım aşaması da beton evlere göre çok daha kısa sürelidir. Beton 100 m2 bir evi minimum 6 ayda tamamlarken, bu süre çelik yapılarda 1 ay, prefabrik yapılarda sadece 4 gündür.

EKONOMİK

Çelik ve prefabrik yapıların ekonomik maliyetleri de beton yapılara göre oldukça uygundur. 100 m2 prefabrik bir yapının maliyeti 70 – 80 bin ₺ iken, bu rakam beton yapılarda 100 bin ₺ üzerindedir. 

DAYANIKLI

Çelik ve prefabrik yapılar, her coğrafya ve bölgeye uygulanabilen, betonarmeye göre çok daha hafif, dayanıklı ve sağlam bir yapı sistemidir. Beton yapıların deprem yönetmeliğine uygundur.

Corporate

About Us

Eğitimli personeli profesyonel alt yapısıyla müşteri memnuniyetini önde tutarak ,yüksek kalitede ürünler elde edebilmek için sektöründe lider tedarikçilerle çalışmakta , üretimden montaja kadar geçen sürede profesyonel ekiplerin denetiminde, kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmaktadır..

Last Added

Projects

İrem Prefab & Steel Building

En hızlısı, En hesaplısı

Media

Videos

İrem Prefab & Steel Building

Bülten

Bülten
İnsan Kaynakları
İnsan Kaynakları
Articles
Articles
Videos
Videos
Online Catalog
Online Catalog