ISI VE SES YALITIMI

Isı ve ses yalıtımı konusunda TS standartlarına uygun ve CE belgeli yalıtıma sahip Prefabrik ve Hafif Çelik Konstrüksiyon yapılar; kullanım konforu yanı sıra enerji tasarrufu da sağlamaktadır.

HIZLI TESLİMAT

Prefabrik ve çelik yapılı evlerin yapım aşaması da beton evlere göre çok daha kısa sürelidir. Beton 100 m2 bir evi minimum 6 ayda tamamlarken, bu süre çelik yapılarda 1 ay, prefabrik yapılarda sadece 4 gündür.

EKONOMİK

Çelik ve prefabrik yapıların ekonomik maliyetleri de beton yapılara göre oldukça uygundur. 100 m2 prefabrik bir yapının maliyeti 70 – 80 bin ₺ iken, bu rakam beton yapılarda 100 bin ₺ üzerindedir. 

DAYANIKLI

Çelik ve prefabrik yapılar, her coğrafya ve bölgeye uygulanabilen, betonarmeye göre çok daha hafif, dayanıklı ve sağlam bir yapı sistemidir. Beton yapıların deprem yönetmeliğine uygundur.

корпоративный

О нас

Eğitimli personeli profesyonel alt yapısıyla müşteri memnuniyetini önde tutarak ,yüksek kalitede ürünler elde edebilmek için sektöründe lider tedarikçilerle çalışmakta , üretimden montaja kadar geçen sürede profesyonel ekiplerin denetiminde, kaliteli hizmeti ekonomik fiyata sunmaktadır..

Последнее добавленное

Projeler

İrem Сборное и стальное здание

En hızlısı, En hesaplısı

СМИ

Videolar

İrem Сборное и стальное здание

Bülten

Bülten